تخفیف ویژه کندل

برنامه نویسان - برنامه نویسی -تصویر- کندل- نمایندگی دل

به مناسبت روز جهانی برنامه نویسی

کندل ایران – نمایندگی رسمی دل در کشور به مناسبت روز جهانی برنامه نویسی تصمیم دارد برخی از کالاهای مورد نیاز برنامه نویسان را با تخفیف ارائه دهد. به همین منظور شما برنامه نویس عزیز و گرامی می توانید محصولات دل را با تخفیف بیشتری تنها از تاریخ 21 شهریور تا 23 شهریور ماه خرید کنید.

در فروشگاه اینترنتی کندل ایران ، تمامی محصولات پس از خرید و در کمترین زمان به سراسر کشور ارسال می شوند. پس با خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را از وب سایت کندل ایران خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. بار دیگر روز جهانی برنامه نویسان (22 شهریور – 13 September)  را خدمت تمامی برنامه نویسان عزیز تبریک عرض می‌کنیم. بدون شک بخش عمده ای از پیشرفت دنیای امروزی را مدیون برنامه نویسانی هستیم که با الگوریتم های سخت و پیچیده زندگی انسان ها را تسهیل بخشیدند…

امیدواریم که همواره در زندگی شخصی و کاری خود بدون باگ باشید. ♥

تخفیف ها و پیشنهاد های کندل

 

مهلت پایان این تخفیف :

کد تخفیف : Candell18

18 هزار تومان تخفیف خرید کالا

ویژه خرید بالای 300 هزارتومان از وب سایت کندل

کد تخفیف :   Candell18

کندل ، نمایندگی دل در ایران ، در نظر دارد برای فرهنگ سازی بهتر و صرفه جویی در زمان و هزینه های کاربران ، تمامی خدمات خود را به صورت غیر حضوری ارائه دهد ، به همین منظور برای کسانی که از وب سایت کندل ایران خرید اینترنتی می کنند ، تخفیف هایی در نظر می‌گیرد و در مناسبت های مختلف کاربران می توانند از تخفیف های ویژه نمایندگی DELL در ایران استفاده کنند تا بدین صورت یک امتیاز مثبت نسبت به کسانی باشد که به صورت حضوری به مراکز کندل مراجعه می کنند.

کاربران می توانند از وب سایت کندل ، تمامی محصولات دل را خریداری کنند و درب منزل سراسر کشور تحویل بگیرند. (تحویل فوری یک ساعته در تهران) و (تحویل فوری یک روزه کاری در سراسر کشور)

هدف ما رضایت شماست …

نمایندگی دل در ایران