آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

شاید در نگاه اول کمی عجیب و یا فریب دهنده به نظر برسد، اما واقعیت دارد، امکان خواندن پیام هایی که توسط ارسال کننده، پاک شده در اپلیکیشن واتساپ وجود دارد. برای این کار شما نیاز دارید یک نرم افزار دیگری را نصب کنید تا قادر باشید پیام پاک شده را بازیابی کرده و بخوانید. در ادامه ترفندی جالب را در این زمینه به شما آموزش خواهیم داد. با مجله کندل همراه باشید.

 

چگونه پیام های پاک شده در واتساپ را بخوانیم؟

بدون شک، نرم افزار واتساپ در کنار تلگرام یکی از پرکاربردترین و موفق ترین نرم افزار های موجود است که توانسته گوی سبقت را در راحتی و ایمنی از خیلی از نمونه های مشابه برباید. واتساپ اندروید از ویژگی های خارق العاده ای برخوردار است که خیلی از برنامه های پیامرسان دیگر فاقد آن هستند.
اگر شما هم یکی از کاربران واتساپ هستید، احتمالا از قابلیت پاکسازی پیام ها اطلاع دارید. این قابلیت سال قبل میلادی (۲۰۱۷) معرفی شد و کاربر را قادر می ساخت پیام هایی را که به کاربری دیگر فرستاده، پاک کند. اما از آنجاییکه آدمی همواره کنجکاو و جستجوگر است و می خواهد چیز های نامکشوف را کشف کند، بنابراین خیلی ها دنبال راهی می گردند تا بدانند طرف مقابلشان چه پیامی برایشان فرستادی که مجبور به حذف آن شده است؛ واتساپ نیز با باقی گذاشتن آثار پاک شدن پیام، بر این کنجکاوی بیش از پیش می افزاید!
اما سوال اصلی اینجاست که واقعا چگونه پیام پاک شده را در واتساپ بازیابی کنیم؟ در حقیقت زمانی که کاربری پیامی برایتان می فرستد، اعلان یا نوتیفیکیشنی همراه آن برای شما ارسال می شود تا به شما اطلاع دهد که پیامی دارید، اما وقتی کاربر پیامش را پیش از اینکه شما آن را بخوانید حذف می کند، آن نوتیفیکیشن نیز محو می گردد، اما لگاریتم آن بر روی حافظه دستگاه می ماند که از طریق نرم افزار Notisave – Save Notifications می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. در ادامه این فرایند را برای شما تشریح می کنیم.

 

آموزش بازیابی پیام های پاک شده در واتساپ

 • در ابتدا نرم افزار Notisave – Save Notifications را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. این نرم افزار تمامی نوتیفیکیشم های دستگاه شما را بصورت خودکار ذخیره می کند.

آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

 

 • سپس با اجرای برنامه، لیست نرم افزار های موجود را جمع آوری می کند.

آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

 

 • در مرحله بعد دستگاه از اجازه دسترسی به اعلانات برنامه را می خواهد.

آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

 

 • پس از تایید، به تنظیمات برنامه رفته و گزینه Passcode را فعال کنید. این گزینه اجازه دسترسی را برای دیگران محدود می کند.

آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

 

 • کار تمام است! از این پس این برنامه تمامی نوتیفیکیشن ها را، به انضمام اعلانات واتساپ ذخیره می کند.

آموزش خواندن پیام های پاک شده در واتساپ

 

اگر شما نیز روش های جدیدتر و بهتری سراغ دارید، با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها 2

*
*

  آرمان پاسخ

  با تشکر.

  لطفا نحوه ی اتصال اکانت های مختلف مانند اینستاگرام به اکانت تلگرام را اموزش دهید.

   مدیریت سایت پاسخ

   با سلام و تشکر از اشتراک نظرتان با کندل؛
   حتما در اولین فرصت مقاله ای در این باب منتشر خواهد شد.

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل