تلگرام برای ICO میلیارد دلاری خود ، سرمایه خود را ۸۵۰ میلیون دلار افزایش داد

شرکت تلگرام که به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها میان کاربران در سرتاسر دنیا شناخته می شود ، به دنبال جذب سرمایه ی ۱٫۲ میلیار دلاری در مرحله عرضه ی اولیه ی ICO ( توکن یا همان پیشنهاد اولیه پول دیجیتال ) بود که توانست از این میزان مبلغ ۸۵۰ میلیون دلار را کسب نماید.


تبلیغات     Dell Service         نمایندگی Dell       نمایندگی زیگورات      خدمات پس از فروش Dell در ایران 


بر مبنای اسنادی که از سوی شرکت Telegram ارائه شده است ، اسناد مربوطه حاکی از آن هستند که در مرحله ی عرضه ی اولیه توکن ( ICO ) موفق شده است تا ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه را جذب نماید. این اسناد می گویند که این سرمایه ی جذب شده به جهت گسترس و بهینه سازی شبکه ی Block Chain TON ، پیام رسان تلگرام و همچنین سایر موارد استفاده خواهد شد. 

مرحله ی اولیه ی عرضه ی Token TON که همان ارز دیجیتال Telegram است به جهت تجمیع نظر سرمایه گذاران خصوصی و موسسه های سرمایه گذاری انجام شد. در این سرمایه گذاری آورده شده است که در صورتی که سرمایه گذاران میزان زیادی از توکن تلگرام را خریداری نمایند از تخفیف های بالایی برخوردار خواهند شد. گفته شده که سرمایه ی قابل انتظار برای جذب ۶۰۰ میلیون دلار برآورد شده بود که این شرکت مشهور توانست میزان ۸۵۰ میلیون دلار را جذب نماید گرچه مبلغ مورد انتظار ۱٫۲ میلیون دلار بود که با توجه به میزان سرمایه ی جذب شده نسبت به مقدار تخمینی به نظر می آید که این کمپانی به مبلغ مورد نظر خود بسیار نزدیک شده است و به گزارش بلومبرگ پس از جذب سرمایه ی بیشتر پس از عرضه ی عمومی توکن این میزان به رقمی بالغ بر ۲ میلیارد دلار خواهد رسید. 

شرکت تلگرام توانسته است در میان ارزهای رمزنگاری شده ، بیشترین میزان عرضه ی اولیه توکن ، ICO ، را به نام خود ثبت نماید و ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه ی جذب شده بزرگترین سرمایه گذاری بیرونی این شرکت خواهد بود. در برنامه های آتی تلگرام اذعان شده است که سرویس هایی که بر مبنای TON کار می کنند از سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. 

دیدگاه‌ها 0

*
*