مایکروسافت از ارائه ی طرح ” توان بازدهی بی نهایت ” برای کامپیوترهای توانمند و قدرتمند خبر دارد

در ویندوز ۱۰ مایکروسافت که روز به روز در حال تغییرات شگرفی است ، به نسخه ی آزمایشی آن تنظیمات جدیدی اضافه شده است که بازدهی کامپیوترهای قدرتمند را تا حد زیادی افزایش خواهد داد


تبلیغات                                       خدمات لپ تاپ Dell در ایران    نمایندگی دل ایران       نمایندگی Dell در تهران


در آخرین نسخه ی منتشر شده از ویندوز ۱۰ که نسخه ی آزمایشی است ( Night Release ) ، شرکت Microsoft در بیلد ۱۷۱۰۱ جهت افزایش کارایی کامپیوترهای شخصی توانمند ، پلانی را به نام  Ultimate Performance به بخش تنظیمات Powerدر ویندوز اضافه کرده است که به بازدهی رایاته کمک خواهد کرد. این ویژگی در نسخه ی پیشرفته ی ویندوز ۱۰ ” Windows 10 Pro for WorkSations ” ارائه شده است.

بنابر ادعای این غول نرم افزاری ، این ویژگی سبب می شود تا تاخیرهای کوچک در کامپیوترها قدرتمند از میان برود. با بهره گیری از این روش شرکت های سازنده ی کامپیوتر می توانند این حالت را روی لپ تاپ ها یا دسکتاپ های قدرتمند خود فعال کنند تا کاربر بیشترین بهره را رایانه خود ببرد که البته می تواند در صورت لزوم این ویژگی را از بخش Power در کنترل پنل ویندوز خود غیر فعال کند و یا آن را با توجه به نیاز خود تغییر دهد.

 

به روشی که در بالا گفته شد و به گفته ی مایکروسافت این ویژگی می تواند سبب افزایش بهره وری کامپیوتر شما گردد چرا که تاخیرهای کوچک را از بین خواهد برد اما این عملکرد تاثیر جدی بر میزان مصرف انرژی لپ تاپ و یا رایانه دسکتاپ شما خواهد گذاشت لذا شرکت Microsoft فصد ندارد تا این ویژگی را برای دستگاه هایی نظیر لپ تاپ ها که از باتری استفاده می کنند  ارائه نماید چرا که انرژی بیشتری را مصرف خواهد کرد. در آینده شاهد تغییرات بهینه تر و بهتری از شرکت مایکروسافت خواهیم بود.

کندل ایران ارائه دهنده ی محصولات Dell در ایران

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل