راه های افزایش فالور در اینستاگرام

امروزه افراد زیادی به شبکه های اجتماعی روی آورده اند و این شبکه ها تبدیل به عضوی از خانواده ها شده اند. برای بسیاری از افراد، شبک ههایی مانند اینستاگرام، حریمی خصوصی است که در آن خاطرات و عکس های خود را با نزدیکانشان به اشتراک می گذارند و برای برخی دیگر نیز محلی برای کار و تجارت و…. در ادامه کندل را دنبال کنید، تا بشتر با روش های افزایش فالور آشنا شوید.

به همین دلیل افراد زیادی به دنبال افزایش فالوئرهای خود در شبکه اینستاگرام هستند. برای انجام این کار، روش های زیادی وجود دارد. برخی از روش های مجازی و فیک استفاده می کنند که نتیجه آن به اندازه جذب فالوئر واقعی، مثبت نمی باشد. بنابراین ما قصد داریم در اینجا به چند نکته اساسی اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی خود را در اینستاگرام کامل کنید.

 

 1. بیوگرافی خود را در اینستاگرام کامل کنید.

این کار به دیگران کمک می کند تا شما را بیشتر بشناسند و در صورت داشتن علایق مشترک، شما را فالو کنند. درضمن آپدیت کردن عکس اینستاگرامتان باعث جلب توجه کاربران و ورود به صفحه شما می شود.

دیگران را دربرنامه اینستاگرام فالو کنید.

 1. دیگران را دربرنامه Instagram فالو کنید.

برقراری ارتباط در شبکه های مجازی، امری مهم و غیر قابل اجتناب است. شما با فالو کردن دیگران، خودتان را به کاربران می شناسانید و آن ها با دیدن شما به صفحه تان خواهد آمد و به احتمال زیاد، شما را فالو خواهند کرد یا به عبارتی فالوبک خواهند داد.

 

کاربر فعالی در اینستاگرام بباشید.

 1. کاربر فعالی در اینستاگرام بباشید.

سعی کنید که حداقل روزی یک مطلب را در صفحه خود قرار دهید. اگر چند روز از آپدیت آخرین عکس بگذرد و مطلب جدیدی از شما در پیج بالا نیاید، این قضیه باعث می شود تا صفحه تان برای کاربران دیگر بالا نیامده و مطالبتان به ان ها نشان داده نشود. بنابراین با روندی هماهنگ و یکسان به پست گذاشتن بپردازید.

مطالب دیگران را لایک کنید و کامنت بگذارید.

 1. مطالب دیگران را لایک کنید و کامنت بگذارید.

تنها فالو کردن، نتیجه مثبتی نخواهد داشت. بسیاری از کاربران اینستاگرام وقتی که می بینند، کسی که آن ها را فالو کرده، فعالیت چندانی ندارد و لایک نمی کند یا کامنت نمی گذارد، او را آنفالو می کنند، بنابراین سعی در برقراری ارتباط با دیگران داشته باشید تا آن ها را به خودتان جذب کنید. نتایج تحقیقات نشان می دهد که کامنت بیشتر از لایک، جلب توجه می کند و نتیجه بهتری دارد. بنابراین صفحه تان را باز کنید و برای افرادی که نمی شناسید، کامنت گذاشته و آن ها رالایک کنید.

اوقات مناسبی را برای گذاشتن مطلب انتخاب کنید.

 

 1. اوقات مناسبی را برای گذاشتن مطلب انتخاب کنید.

اینستاگرام نیز مانند باقی شبکه های اجتماعی، ساعات اوجی دارد که در آن ساعات طی آن، تعداد بیشتری از کاربران آنلاین می باشند و به گشت و گذار در دنیای مجازی می پردازند. طبق تحقیقات به عمل آمده، ساعت اوج استفاده از اینستاگرام بین ۵ تا ۶ بعدازظهر روزهای شنبه و پس از آن نیز روزهای سه شنبه تا پنج شنبه از ۳ تا ۴ بعدازظهر می باشد. همچنین مشخص شده که حدود ۷۰ درصد از کامنت هایی که برای یک مطلب ارسال می شود، در ۳ ساعت اولیه آپلود، رخ می دهد.

از هشتگ های پرکاربرد استفاده کنید.

 1. از هشتگ های پرکاربرد استفاده کنید.

هشتگ ها یکی از مهم ترین روش های افزایش فالوئر می باشند. شما می توانید هشتگ های فارسی و انگلیسی مهم را پیدا کنید و از آن ها در زیر پست های مربوط خود استفاده نمایید. بدین ترتیب هنگامی که یک کاربر در حال جست و جوی آن هشتگ می باشد، یکی از گزینه های چیش رویش، مطلب شماست. پرکابردترین هشتگ ها آن هایی هستند که در تعداد پست های بیشتری استفاده شده اند. هنگامی که قصد ثبت هشتگ را دارید، تعداد دفعات استفاده شده آن توسط کاربران به شما نشان داده می شود.

از هشتگ های پرکاربرد استفاده کنید.

 

 1. برای ویرایش عکس های خود وقت بگذارید.

عکس های زیبا و خاصی انتخاب کنید که می دانید جلب توجه می کند. درضمن هیچگاه عکس های خود را بدون ویرایش در اینستاگرام قرار ندهید. سعی کنید که از برنامه هایی مانند snapseed یا instasquare استفاده کنید و یا حداقل از فیلترهای معروفی استفاده کنید که در خود برنامه اینستاگرام تعبیه شده است.

 1. از قرار دادن چند عکس در فواصل زمانی کوتاه خودداری کنید.

سعی کنید که فواصل زمانی مشخصی برای قرار دادن مطالب خود انتخاب کنید که کوتاه هم نباشد. در هر روز با توجه به میزان فالوئرهایتان و لایک هایی که می گیرید، دو الی سه مطلب، آپلود کنید. اگر فواصل زمانی بین مطالبتان کوتاه باشند، فرصت گرفتن لایک و کامنت و در نتیجه دیده شدن از مطلب قبلیتان گرفته می شود. اگر تعداد عکس هایتان زیاد است، به جای قرار دادن آن ها به صورت پشت سر هم، بهتر است که آن ها را با نرم افزارهایی مانند Diptic ترکیب کنید. تحقیقات نشان داده که حتی اینگونه عکس ها تعداد لایک ها و کامنت های بیشتری نسبت به عکس های منفرد می گیرند.

 1. اینستاگرام خود را به فیسبوک و دیگر شبکه های مجازیتان مثل توئیتر متصل کنید.

شبکه های مجازیتان را به هم متصل کنید تا افرادی که در یکی از آن ها شما را دنبال می کنند، شبکه های دیگر شما را نیز پیدا کنند. تحقیقات نشان می دهند که ۳ درصد از کسانی که در فیسبوک شما را دنبال می کنند، در اینستاگرام نیز شما را فالو خواهند کرد.

 1. افراد مختلف و مرتبط را در تصاویر خود تگ کنید.

تگ کردن اراد مختلف و دوست هایتان که با شما در عمس هستند، باعث می شود تا افراد بیشتری که آن اشخاص را دنبال می کنند، توجهشان به مطلب و عکس شما جلب شود و احتمال زیادی وجود دارد تا شما را نیز دنبال کنند. درضمن سعی کنید که در زیر عکس از افرادی که برای آن زحمت کشیده اند یا کسانی که باعث خلق آن لحظه شده اند، تشکر کنید. این کار تاثیر مثبتی در افزایش فالوئرهایتان خواهد داشت.

 1. نام کاربری ترجیحا ساده و کوتاهی انتخاب کنید.

برای اینکه افراد به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند، نام کاربری باید راحت و ساده باشد. در غیر این ضورت پیدا کردن شما سخت خواهد شد و یا ممکن است کاربران با فراموش کردن نام آیدی شما، از فالو کردنتان منصرف شوند.

 1. حساب کاربری خود را هم با شماره تلفن و هم با ایمیلتان تایید نمایید.

این کار به صفحه شما اعتبار و رسمیت بیشتری خواهد بخشید. برای این کار می توانید به بخش verify account در بخش تنظیمات مراجعه کنید.

 1. از پیشنهادهای خاص، مسابقه یا برنامه های جذاب برای افزایش فالوئر استفاده کنید و درکل ایجاد رقابت نمایید.

در صورتی که صفحه تجاری دارید، این کار مشارکت افراد را در صفحه شما افزایش خواهد داد و شعفی برای کابران به منظور دنبال کردن شما ایجاد خواهد کرد. کارخانه هایی مانند پپسی و کوکاکولا سال هاست که در شبکه های مجازی خود از این روش استفاده می کنند.

 1. از ویدئو و استوری استفاده کنید.

تجربه نشان داده که ویدئو و استوری به دفعات بیشتری دیده می شود و بازخورد بهتری دارد. برخی از افراد تمایلی به لایک کردن و کامنت گذاشتن ندارند، اما از دیدن ویدئو و استوری لذت می برند و یا اینکه نمی توانند با وسوسه باز کردن استوری شما که با دایره ای قرمز رنگ در بالای صفحه شان می چرخد، مقابله کنند.

 1. در رویدادهای عمومی شرکت کنید.

شرکت در رویدادهای عمومی باعث شناخته شدن هرچه بیشتر شما و در نتیجه افزایش فالوئرهایتان می شود.

 1. افرادی را که در زمینه مشابهی با شما فعالیت دارند، فالو کنید و برایشان کامنت بگذارید.

کاربران فعال در صفحات، معمولا افرادی هستند که به آن زمینه علاقه داشته یا در آن تخصص دارند، بنابراین اگر شما افرادی با زمینه های کاری مشابه را در اینستاگرام فالو کنید و با آن ها در زیر مطالبشان ارتباط برقرار نمایید، کاربران زیادی شما را می بینند و از آنجا که به زمینه کاری شما علاقه مندند، به صفحه شما آمده و اگر از آن خوششان بیاید، شما را نیز فالو خواهند کرد.

 

 1. در سایت، وبلاگ، ایمیل ها و کارت های تجاری خود، آدرس اینستاگرامتان را ثبت نمایید یا هنگام نظر دادن در یک نظرسنجی یا رخداد، آدرس اینستاگرامتان را نیز در پایین اضافه کنید.

یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغ، ارائه آدرس صفحه می باشد. می توانید در پایان ایمیل هایتان و یا در پایان نظراتی که در سایت ها ارائه می کنید، آدرس اینستاگرامتان را به منزله یک امضا قرار دهید تا علاقه مندان از آن استفاده نمایند.

 

 1. صفحه خود را پابلیک نمایید.

تمامی این موارد، مستلزم این است که شما صفحه خود را از حالت خصوصی یا پرایوت خارج نموده و آن را در حالت پابلیک یا عمومی قرار دهید، زیرا در این صورت صفحه شما در بخش های مختلفی مثل سرچ (جست و جو) نشان داده خواهد شد و یا اینکه با شانس بیشتری، آیدی شما در بخش پیشنهادات، به عنوان صفحه مناسبی برای فالو کردن به کاربران ارائه خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل